Банкет Фолдинг Табле 6фт

Банкет Фолдинг Табле 6фт
банкет сложени стол 6фт банкет сједећи стол 6фт ЕФ-ВФТ019 Материјал: шперплоча + челична нога Паковање: 2ком / палета Сертификат: 2017 ЕН12520 ТЕСТ Боја: природно / бела / црна Најтрајнија употреба банкета употребљавати савијање, лако носити и транспортирати Спецификација Банкует фолдинг табле 6фт различит сто ...
Detalji o proizvodu

банкет сложен стол 6фт

banquet folding table 6ft30.png

банкет сложен стол 6фт

ЕФ-ВФТ019

Материјал: шперплоча + челична нога

Паковање: 2ком / палета

Сертификат: 2017 ЕН12520 ТЕСТ

Боја: природно / бела / црна


Најтраженији банкет користи стол за преклапање, лако носи и транспортује


Спецификација

роба

банкет сложен стол 6фт

Потврда

ЕН12520 ТЕСТ

Друго име

Спојни сто

Паковање

2ком / палета

Савити

даМатеријал

шперплоча + челична нога

Марка

Евентфур


Банкует фолдинг табле 6фт различити облик и величина стола:

banquet folding table 6ft506.png


Банкует фолдинг табле 6фт детаљи:

banquet folding table 6ft544.pngHot Tags: банкет преклопни сто 6фт, Кина, добављачи, произвођачи, фабрика, велепродаја, ниска цена, висок квалитет
Istraga