Столица за столице

Столица за столице
столица од јастука за столице ЕФ-СФ060 Материјал: сатен / полиестер Паковање: 1ком / врећица Величина: по величини седишта Боја: бела / златна / сребрна / плава / роза / црна / слонова Столица од пене и сатен / Завезати се на столицу Зиппер може променити поклопац за прање или промену боје ...
Detalji o proizvodu

јастук за столице

chair cushion17.png

јастук за столице

ЕФ-СФ060

Материјал: сатен / полиестер

Паковање: 1ком / врећица

Величина: на основу величине седишта

Боја: бело / злато / сребрно / плаво / розе / црно / слонова


Столица од стола израђена од пене и сатена / полиестерског покривача од Велцро-а да се спусти на столицу

Зиппер може лако заменити поклопац за прање или промјену боје


роба

јастук за столице

Потврда

ЕН12520 ТЕСТ

Друго име

Јастук

Паковање

1ком / картон

Величина

банкет / фолдинг / цхиавари столицаМатеријал

Полиестер / сатен / пена

Марка

Евентфур


Шаблон јастука столице:

chair cushion511.pngHot Tags: јастуци за столице, Кина, добављачи, произвођачи, фабрика, велепродаја, ниска цена, висок квалитет
Istraga